Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

ALBATROS Uluslararası Ev Taşımacılığı olarak eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde ölçeklendirip, hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerimize her zaman dünya standartlarına uygun bir hizmet kalitesi sunmaktayız.

Uluslararası evden eve nakliyatta, varış noktalarında iş ortağımız olan profesyonel firmalarla işbirliği yapıyor olmamız hizmet kalitemizi arttırmaktadır. Üyesi bulunduğumuz birçok organizasyon sayesinde dünyanın her yerinde aynı kalitede hizmet verebilecek acenta ağına sahibiz. Hava, kara veya deniz olmak üzere müşterilerimizin eşyalarını gönderme yolumuza göre, varış noktasında belli kalite standartlarına sahip olan bir acentemiz teslimat veya paketleme hizmetini başarıyla sunmaktadır.

Avrupa’da da kendimize ait kapalı kasa araçlara hizmet vermekte, her 15 günde Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediğimiz seferlerle güzergâh üzerinde bulunan birçok ülkeden(Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre gibi) veya Türkiye’de belirlenen noktalardan teslim aldığımız eşyaları, varış noktasındaki adreslere güvenli bir biçimde teslim etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmemizdir.

Deniz yolu nakliyesini başka Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteynır nakliyelerini de organize etmekteyiz. IATA üyesi olmamız, kargolarımızı birçok havayolu şirketiyle dünyanın her yerine gönderebilme avantajına sahip olmamızı sağlamaktadır.

error: Lütfen kopyalamayınız !!
Call Now Button+90 541 184 74 53

Enter your keyword

SEO