Asansör Kiralama

Asansör Kiralama

Asansör Kiralama

ALBATROS evden eve nakliyat, çağımızın ihtiyacına uygun kendiliğinden oluşmuş taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir. Asansör kiralama hizmeti de bu hizmetlerimizden birisidir.

ALBATROS Nakliyat, istanbul genelinde taşıma yapan firmalara ve diğer illerden istanbul’a gelen evden eve nakliyat firmalarına kiralık asansör hizmeti vermektedir.

Asansör kiralama hizmeti son yıllarda oldukça fazla kullanılan bir sistemdir. Hız, hassasiyet ve maddi acıdan avantajları olan bu sistem günümüzde evden eve nakliyat hizmeti veren tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca değişik sektörlerde kullanılmak üzere, aynı şekilde asansör kiralama hizmeti sunulmaktadır. En büyük eşya taşıma asansörümüz 17.katta kadar uzanmaktadır.

Taşıma sırasında oluşan hasarların büyük bir bölümü bina içinde oluşmaktadır. Asansör Kiralama Hizmeti sayesinde, eşyalarınız asansör yardımı ile taşınacağından, standart taşımalarda bina içinde, merdivenlerde, kapı geçişlerinde oluşan hasarlar olmayacaktır.

Asansör Kiralama Hizmeti, iş gücünden ve zamandan tasarruf sağlanması, ebat olarak geniş, uzun, ağır malzemelerin daha rahat taşınması nedeniyle, günümüzde birçok evden eve nakliyat firması tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca cam temizliği hizmeti veren firmalarında asansör kiralama hizmeti aldığını biliyoruz.

ALBATROS Nakliyat olarak, sürekli olarak sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmak için çabalıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakasındaki tüm semt ve bölgeler için asansör kiralama hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi almak bizi arayabilirsiniz.

error: Lütfen kopyalamayınız !!
Call Now Button+90 541 184 74 53

Enter your keyword

SEO