Hakkımızda

ALBATROS Nakliyat Kimdir?

ALBATROS Nakliyat firmamız, 1993 yılında Türkiye’de faaliyete başlamış olup hem ticari hem de şahsi eşyalarınızın kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı, depolama hizmeti ve iştigal konusu ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, yurt içi bölgelerde ve yurt dışı bölgelerde ev eşyası, değerli sanat eşyaları ve diplomatik eşyaların taşımacılığında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amaçlı kurulmuş olup, bünyesinde barındırdığı uzman departman kadrosu ile daima müşteri memnuniyetini hedefleyen ALBATROS Uluslararası Evden Eve Nakliyat, hem yurt içi hem yurt dışına hizmet vermektedir.

Üyesi bulunduğumuz bir çok organizasyon ve etkinlik sayesinde dünyanın hemen hemen her yerinde yüksek kalitede güvenilir hizmet sağlayan acente ağına sahibiz. Gerek hava, gerek kara, gerek ise deniz olmak üzere siz değerli müşterilerimizin ürün ve eşyalarını gönderme aşamalarına göre, varış noktasında ki belli kalite standartlarına sahip olan uzman acentalarımız hem teslimat hem paketleme hizmetini başarıyla sunmaktadır.

ALBATROS ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT OLARAK, VERDİĞİMİZ HİZMETLERİN PROFESYONELLİĞİ ÇALIŞANLARIMIZIN SİZ MÜŞTERİLERİMİZE 7/24 ÜSTÜN VE GÜVENİLİR HİZMET SUNMASI İLE DOĞRU ORANTILIDIR.

error: Lütfen kopyalamayınız !!
Call Now Button+90 541 184 74 53

Enter your keyword

SEO